> > > > > lot-en-vrije-wil-in-de-astrologie

Liz Greene - Lot En Vrije Wil In De Astrologie

Het boek Lot En Vrije Wil In De Astrologie van de auteur Liz Greene is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Lot En Vrije Wil In De Astrologie" is tweedehands te koop vanaf € 35,00 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 35,00 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789063782320

Soort boek
Paperback

Door middel van duiding van geboortehoroscopen en praktijkvoorbeelden en analyse van mythen en sprookjes betoogt de auteur het belang van de erkenning van persoonlijke groei bij de voltrekking van ons lot en toont ze aan hoe evenwijdig deze opvatting loopt aan die der hedendaagse psychotherapie.
Prijs
€ 35,00
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789063781422

Soort boek
Hardcover

Hoewel het Lot de naam heeft onherroepelijk te zijn, blijft het voor zijn voltrekking toch afhankelijk van de menselijke keuze. Als begrip onontkoombaarheid wekt het bij de moderne westerse mens vaak wel wrevel op. Omdat het de twintigste eeuwer mateloos ergeren kan, dat het Lot een verlies van controle en een goed gevoel van machteloosheid impliceert. Dat past niet in zijn wereldbeeld!<br /><br />Door de eeuwen heen hebben godsdiensten en filosofieën nooit goed raad geweten met het probleem van wilsbeschikking en vrije keuze en ook de moderne wetenschap heeft geen kans gezien het vraagstuk van de vrije wil uit de wereld te helpen via erfelijkheid, milieufactoren en complexentheorieën, e.d.<br /><br />Waar sprake is van het Lot, is echter ook sprake van astrologie, want het begrip Lot ontspringt aan een veronderstelde geordende kosmos. Voor veel astrologen is het begrip Karma een veel aanvaardbaarder term geworden dan Lot, omdat Karma belang toekent aan de individuele keuze in een bepaalde incarnatie en derhalve schakeringen van oorzaak en gevolg met zich meebrengt, terwijl het Lot de mens geen keus laat en ogenschijnlijk naar willekeur toeslaat.<br /><br />Het is dan ook niet verwonderlijk dat juist de astrologe Liz Greene in haar 'Lot en vrije wil in de astrologie' een nieuwe verklaring van en betekenis aan het begrip Lot tracht te geven. Door middel van onderzoek van geboortehoroscopen en praktijkvoorbeelden van mensen wier leven grillig door het Lot schijnt bestierd, toont zij aan dat het individu wel degelijk richting kan geven aan de eindeloze reeks van mogelijkheden die het leven biedt en dat er wél een 'trend' van omstandigheden te voorspellen valt. Uit de 'blauwdruk' die de horoscoop verzinnebeeldt laten zich n.l. wel degelijk keuzen afleiden.<br /><br />Deze astrologische opvatting van de vrije wil sluit niet alleen treffend aan bij die van de hedendaagse psychotherapieën, maar ook bij die van onze meer onorthodoxe voorvaderen, zoals blijkt uit de door Liz Greene gemaakte analyse van hun mythen en sprookjes.<br /><br />'Lot en vrije wil in de astrologie' is een springleven en uitdagend boek dat zich niet alleen tot astrologen – zowel beginners als gevorderden – wendt, maar ook tot een ieder die in het probleem van de vrije wil geïnteresseerd is.
Prijs
€ 39,99
Bekijk boek

Andere populaire boeken van Liz Greene
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (3)
vanaf € 16,50
Nieuw (3)
vanaf € 51,72
Tweedehands (0)
Nieuw (2)
vanaf € 15,59
Tweedehands (0)