> > > > > joost-en-het-gemene-spookje

Michael Grotzer - Joost En Het Gemene Spookje

Het boek Joost En Het Gemene Spookje van de auteur Michael Grotzer is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Joost En Het Gemene Spookje" is tweedehands te koop vanaf € 49,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 49,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789081803502
   
Soort boek
Hardcover


Bij Joost wordt een hersentumor vastgesteld. Hij moet voor aantal weken naar het ziekenhuis. Zijn kameel Max en de aap Oskar gaan met hem mee. Joost wordt geopereerd en krijgt radiotherapie. In het ziekenhuis ontmoet Joost Julie, die ook een hersentumor heeft. Zij krijgt chemotherapie. Het is feest wanneer Joost eindelijk weer naar huis mag. <br /> <br />Een hersentumor komt altijd onverwacht. Het kind en zijn familie kunnen zich er niet op voorbereiden. Wat staat het kind te wachten aan onderzoeken, operaties en therapie?n? <br />Het prentenboek Joost en het gemene spookje maakt dit inzichtelijk, zodat het kind en de familie zich er enigszins op kunnen voorbereiden.
Prijs
€ 49,50
Bekijk boek