> > > > > 96-politiek-in-prent

Angelique Van Haeren - 96 Politiek In Prent

Het boek 96 Politiek In Prent van de auteur Angelique Van Haeren is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "96 Politiek In Prent" is tweedehands te koop vanaf € 30,48 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 30,48 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789080011861
   
Soort boek
Bindwijze overig


Onze samenleving vertoont steeds meer de kenmerken van een beeld-cultuur en minder die van een schrift-cultuur. Dat blijkt alleen uit studies van het Sociaal en Cultureel Planbureau. In de afgelopen 5O jaar is de tijd die men aan het lezen besteedt flink afgenomen, tonen onderzoeken aan. Ook de oppervlakkige waarnemer ziet de overvloed aan beeldmatriaal die ons via verschillende media bereikt. Film, televisie en ook reclame hebben een invloedrijke rol in de meningsvorming. Geen band breekt door zonder een video die de muziek begleidt. In Postmodern jargon heet het, dat het beeld de werkelijkheid heeft vervangen. Sterker, we zien en bespreken volgens die theorieën alleen de afbeelding en nooit het orgineel. Dar is welliswaar veel op af te dingen, maar het is onmiskenbaar dat we de rol van 'beelden' in de samenleving niet moeten onderschatten. Nu zal een politicus dat niet snel doen. Een cynicus zal zelfs zeggen, dat de politicus leeft bij de gratie van beeldvorming. Die vervorming van z
Prijs
€ 30,48
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Angelique Van Haeren
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 28,18
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 14,00