> > > > > waarom-cola-duurder-is-dan-melk

Bas Haring - Waarom Cola Duurder Is Dan Melk

Het boek Waarom Cola Duurder Is Dan Melk van de auteur Bas Haring is 3 maal gevonden, 2 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Waarom Cola Duurder Is Dan Melk" is nieuw te koop vanaf € 17,50 bij Bol.com. "Waarom Cola Duurder Is Dan Melk" is tweedehands te koop vanaf € 34,00 bij Bol.com.

Nieuw (2) vanaf € 17,50 bij Bol.com Toon 2 nieuwe boeken
Tweedehands (1) vanaf € 34,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 2 nieuwe boeken gevonden
Waarom Cola Duurder Is Dan Melk

Type: Paperback
ISBN: 9789038801926
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 17,50
Waarom Cola Duurder Is Dan Melk

Type: Paperback
ISBN: 9789038804231
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 20,99
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789041713711
   
Soort boek
Paperback


Bas Haring verdiepte zich in de economie en geeft hij antwoord op vragen als: waar komt geld vandaan? Zijn wij rijk dankzij de armoe van anderen? En waarom is cola duurder dan melk? <br /> <br />Wat moeten we vinden van marktwerking, economische groei en recessies? We worden geacht iets van economie af te weten, maar begrijpen er vaak maar weinig van. En dat terwijl economie over ons dagelijks leven gaat: ons werk, de verdeling van rijkdom, de toekomst. Zaak dus dat we er meer van begrijpen. Bas Haring verdiepte zich in de economie en geeft hij antwoord op vragen als: waar komt geld vandaan? Zijn wij rijk dankzij de armoe van anderen? En waarom is cola duurder dan melk?
Prijs
€ 34,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Bas Haring
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 17,95
Tweedehands (1)
€ 7,95
Plastic Panda's

ISBN: 9789038897110


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 7,90
Tweedehands (1)
€ 11,05
Nieuw (1)
€ 19,99
Tweedehands (2)
vanaf € 18,95