> > > > > dcdhulpgids-voor-leerkrachten

Eelke Van Haeften - Dcd-hulpgids Voor Leerkrachten

Het boek Dcd-hulpgids Voor Leerkrachten van de auteur Eelke Van Haeften is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Dcd-hulpgids Voor Leerkrachten" is tweedehands te koop vanaf € 64,90 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 64,90 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789077671535
   
Soort boek
Paperback


DCD-Hulpgids voor leerkrachten
Prijs
€ 64,90
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789077671276
   
Soort boek
Paperback


DCD (Developmental Coordination Disorder) is een term die wordt gebruikt voor kinderen die een stoornis hebben in de ontwikkeling van de co?rdinatie van hun bewegingen. Dit betreft ook kinderen met autisme, dyslexie of ADHD, die dan vaak 'onhandig' worden genoemd. De DCD-hulpgids is een zeer bruikbare, handzame uitgave, die ouders en professionals directe oplossingen en tips geeft voor dagelijkse problemen bij eten, aankleden, schrijven en lichaamsverzorging. Ook is er aandacht voor het aanleren van nieuwe of moeilijke taken en voor het verband tussen motorische stoornissen en gedragsproblemen. Soms leiden heel eenvoudige tips al tot grote resultaten.
Prijs
€ 70,55
Bekijk boek