> > > > > babymanagement-voor-mannen

C. Hanssen - Babymanagement Voor Mannen

Het boek Babymanagement Voor Mannen van de auteur C. Hanssen is 3 maal gevonden, 1 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Babymanagement Voor Mannen" is nieuw te koop vanaf € 34,99 bij Bol.com. "Babymanagement Voor Mannen" is tweedehands te koop vanaf € 8,85 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 34,99 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (2) vanaf € 8,85 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Babymanagement Voor Mannen ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Babymanagement Voor Mannen

Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
Babymanagement Voor Mannen

Type: Paperback
ISBN: 9789077393024
Levertijd: 2

Aanbieder:
€ 34,99
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789055154128
   
Soort boek
Paperback


BABYMANAGEMENT VOOR MANNEN, H. Hanssen.<br /><br />Babymanagement is het onmisbare praktische handboek voor mannen die vader worden of net vader zijn. In 240 rijk geïllustreerde pagina's wordt grondig antwoord gegeven op alle vragen die (aanstaande) vaders stellen:<br /><br />* Financiële planning wat kost de opvoeding?<br />* Hoe voed en verschoon ik de baby?<br />* Wat is de beste babyfoon?<br />* En de meest praktische kinderwagen?<br />* Hoe combineer ik werk en privé-leven?<br />* Hoe zal het vaderschap mijn leven veranderen?<br />* Hoe houd ik de relatie met mijn partner verrassend?<br /><br />Nuchter, actueel en gebaseerd op de laatste wetenschappelijke inzichten. Babymanagement is het boek<br />om het plezier en de uitdaging van het vaderschap te ontdekken. En dat alles in een taal die veel mannen aan zal spreken.
Prijs
€ 8,85
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789077393000
   
Soort boek
Paperback


Goedgekeurd door mannen die niet aan lezen toekomen. In dit praktische handboek wordt de jonge vader aangesproken als manager die een heel bijzonder 'product' gaat ontwikkelen: zijn eigen baby. In verfrissende no-nonsense taal geeft vaderschapsexpert Henk Hanssen antwoord op alle vragen die (aanstaande) vaders zich stellen:<br />- Financiële planning: wat kost de opvoeding?<br />- Wat zijn de beste baby-apps voor op uw mobiele telefoon?<br />- Wat is de beste babyfoon?<br />- En de meest praktische kinderwagen?<br />- Hoe combineer ik werk en privéleven?<br />- Hoe zal het vaderschap mijn leven veranderen?<br />- Hoe houd ik de relatie met mijn partner verrassend?<br />Nuchter, actueel en gebaseerd op de laatste wetenschappelijke inzichten: Babymanagement is hét boek om het plezier en de uitdaging van het vaderschap te ontdekken. En dat alles in een taal die veel mannen zal aanspreken. Babymanagement is door de pers zeer goed ontvangen. Viva schreef: 'Een bijbel voor vaders!' Het boek wordt aanbevolen door verloskundigen en zelfs door mannen die niet aan lezen toekomen. Al meer dan 40.000 exemplaren verkocht!
Prijs
€ 30,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van C. Hanssen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
E In Je Eten

ISBN: 9789021012124


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 9,90
Dwergonderzeeer

ISBN: 9789000020584


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 14,85
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 9,99