|
Aanbieder
Bol.com
|
Soort boek
Bindwijze overig
Artikelnr.: 47025
|
Prijs
€ 8,95
|
Bekijk boek
|
|
Aanbieder
www.stormybooks.nl
|
Soort boek
groen linnen hardcover met goudopdruk op de rug
Conditieredelijk [1e pag. naam + datum; vorm, binding en inhoud boek prima]Aantal pagina`s578Uitgavejaar1978 [9e druk]Uitgegeven doorEm. Querido`s Uitgeverij B.V.Kaftgroen linnen hardcover met goudopdruk op de rugStofomslagja [met diverse scheurtjes + kale plekjes aan randen en hoekjes]ISBN9021412217Code [intern]ZOL26 Beschrijving boekIn ‘Het woud der verwachting’, haar opmerkelijke romandebuut, daterend uit 1949, beschrijft Hella S. Haasse tegen de achtergrond van het bonte middeleeuwse decor het veelbewogen leven van hertog Charles van Orléans [1394-1465], politicus en dichter. Op meesterlijke wijze is het haar gelukt de sfeer van die barbaarse tijd vol pracht en praal voor ons te doen herleven en ons de mens d’Orléans in al z’n grootheid naderbij te brengen.
|
Prijs
€ 9,75
|
Bekijk boek
|
|
Aanbieder
Bol.com
|
Soort boek
Paperback
De magistrale roman van Haasse over het bewogen leven van Charles d'Orl?ans, dichter en politicus. Zijn levensloop is nauw verweven met de machtsstrijd in het middeleeuwse Frankrijk tussen de concurrerende huizen van Bourgondi? en Orl?ans en met de Honderdjarige Oorlog tegen Engeland. Orl?ans leert zich staande te houden tussen de op macht beluste edelen. Nadat hij tijdens een zware strijd gevangen wordt genomen, houdt de Engelse koning hem 25 jaar in gijzeling. Als een oude man keert hij terug naar Frankrijk, waar zijn politieke rol blijkt uitgespeeld.'Monumentale, historische roman.' - Times Literary Supplement
|
Prijs
€ 17,21
|
Bekijk boek
|
|
Aanbieder
Bol.com
|
Soort boek
Hardcover
Ter gelegenheid van de negentigste verjaardag van Hella S. Haasse verschijnt Het woud der verwachting in een feesteditie, geïllustreerd met schilderijen en miniaturen uit middeleeuwse handschriften. In deze internationale bestseller van Hella S. Haasse volgen we Charles van Orléans op de voet. Zijn levensloop is nauw verweven met de machtsstrijd in het middeleeuwse Frankrijk tussen de concurrerende huizen van Bourgondië en Orléans, en met de Honderdjarige Oorlog tegen Engeland.
|
Prijs
€ 31,95
|
Bekijk boek
|
|
Aanbieder
Bol.com
|
Soort boek
Hardcover
In Het woud der verwachting, de internationale bestseller, volgen we Charles van Orléans (1394-1465) op de voet. Zijn trieste levensloop is nauw verweven met de machtsstrijd in het middeleeuwse Frankrijk tussen de concurrerende huizen van Bourgondië en Orléans en met de Honderdjarige Oorlog tegen Engeland. Bij een zware strijd wordt Charles gevangengenomen en gedurende vijfentwintig jaar opgesloten in de Tower in Londen. Daar begint hij gedichten te schrijven, melancholieke verzen die van groot zelfinzicht getuigen. Eenmaal vrij keert hij als oude man terug naar Frankrijk, waar zijn politieke rol is uitgespeeld. <br /> In beeldende en ontroerende scènes laat Hella S. Haasse de middeleeuwse banketten en jachtpartijen, de intriges, de wreedheden en de hoofse élégance herleven. <br /> <br /> ‘Deze monumentale historische roman schildert een tijdloos decor voor een bonte stoet van levendige figuren en gebeurtenissen.’ Times Literary Supplement <br /> ‘Hella S. Haasse beschikt over meesterschap van het woord en fantasie.’ NRC <br /> ‘Haasses uitdagende roman combineert een rijkdom aan historische kennis met opmerkelijke literaire geschiedschrijving.’ The Washington Post <br /> ‘Haar vertelkunst brengt de meest ingewikkelde dynastieke intriges voor ons tot leven en ze weet haar personages trefzeker te karakteriseren.’ Der Tagesspiegel <br /> ‘Een prachtig gecomponeerd verhaal dat groots is en blijft in zijn vele dramatische hoogtepunten.’ De Tijd
|
Prijs
€ 44,39
|
Bekijk boek
|