> > > > > lekker-zonder-vet

Hayward, Michelle - Lekker Zonder Vet

Het boek Lekker Zonder Vet van de auteur Hayward, Michelle is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Lekker Zonder Vet" is tweedehands te koop vanaf € 10,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 10,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789045302317
   
Soort boek
Paperback


Er bestaan vele tientallen soorten di?ten met elk hun eigen geboden en verboden. De meest logische manier van afvallen is en blijft toch om zo weinig mogelijk vet te gebruiken. De meeste mensen zijn zich hier maar al te zeer van bewust, maar ze denken dat gezonde levensmiddelen saai smaken en lastig te maken zijn; kant-en-klaar voedsel en junkfood lijkt een aantrekkelijk alternatief. Lekker zonder vet maakt een einde aan deze mythe.<br />De ruim 150 recepten en verleidelijke foto's leveren smakelijke eetidee?n op die snel en gemakkelijk klaar te maken zijn. Ze zijn geschikt voor iedereen die probeert gewicht kwijt te raken of gezonder wil leven. Door een combinatie van gezonde, voedzame maaltijden en regelmatige lichaamsbeweging verbetert de kwaliteit van het leven. Lekker zonder vet zorgt ervoor dat je smakelijk kunt eten wat je lekker vindt en dat je die ongewenste kilo's kwijtraakt.
Prijs
€ 10,99
Bekijk boek