> > > > > wie-is-dat-toch-met-die-telescoop

Rob Van Hattem - Wie Is Dat Toch Met Die Telescoop?

Het boek Wie Is Dat Toch Met Die Telescoop? van de auteur Rob Van Hattem is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Wie Is Dat Toch Met Die Telescoop?" is tweedehands te koop vanaf € 40,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 40,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789081740104
   
Soort boek
Hardcover


<p>Vogelaars zijn er in alle soorten en maten en ook in alle leeftijden. De echte twitchers, in normaal Nederlands heten ze soortenjagers, zijn het fanatiekst. Sommigen rijden het hele land door om die ene vogel te kunnen zien en zeggen er al hun afspraken voor af. Met wie is dat toch met die telescoop maakte Rob van Hattem kleine portretjes van een aantal van deze fanatieke vogelaars.<br /><br />Maar liefst 19 liefhebbers komen in het boek aan bod. Van Hattem ging samen met de vogelaars naar hun mooiste gebied. Om te vogelen natuurlijk, al lezen we daar weinig van terug. Het gaat de schrijver niet zozeer om een beschrijving te geven van bijzondere soorten die zijn gezien, maar om het verhaal erachter. De drijfveren. De psychologie van de vogelaar.<br /><br />Wat leren we van het boek? Sommige vogelaars zijn echte verzamelaars, willen alles weten. Zo is Peter Meininger een echte homo universalis. Hij houdt van vogels, natuurlijk, maar ook van libellen, zweefvliegen, planten en paddestoelen. Voor Peter moet er orde zijn in de natuur. Voor Ad van den Berge was het vogelen en het genieten van de natuur een psychologische redding na enorm veel gezondheidsproblemen. Voor de meesten die aan bod komen is het kijken naar vogels een individuele aangelegenheid. Of hooguit met een paar gelijkgestemden. Want, ze worden maar zelden begrepen, als ze ?s ochtends uiterst vroeg met verrekijker, camera en statief, voor de zoveelste keer de natuur in gaan.</p>
Prijs
€ 40,00
Bekijk boek