> > > > > in-het-licht-van-wat-wij-weten

Zia Haider Rahman - In Het Licht Van Wat Wij Weten

Het boek In Het Licht Van Wat Wij Weten van de auteur Zia Haider Rahman is 3 maal gevonden, 2 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "In Het Licht Van Wat Wij Weten" is nieuw te koop vanaf € 7,90 bij Bol.com. "In Het Licht Van Wat Wij Weten" is tweedehands te koop vanaf € 15,99 bij Bol.com.

Nieuw (2) vanaf € 7,90 bij Bol.com Toon 2 nieuwe boeken
Tweedehands (1) vanaf € 15,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 2 nieuwe boeken gevonden
In Het Licht Van Wat Wij Weten

Type: Paperback
ISBN: 9789048824410
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 7,90
In Het Licht Van Wat Wij Weten

Type: Paperback
ISBN: 9789048860043
Levertijd: 2

Aanbieder:
€ 38,99
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789048835683
   
Soort boek
Paperback


<p>Londen, september 2008, een zonnige ochtend, een fraai huis in South Kensington. De bewoner ervan is investeringsbankier. Hij nadert de veertig, zijn carri?re staat op springen, zijn huwelijk is in het slop geraakt. Aan de deur van zijn huis meldt zich een onverwachte bezoeker, een man van een jaar of <br />vijftig, afkomstig uit Zuidoost-Azi?, zo lijkt het, morsig gekleed. Het duurt even voor de bankier in hem zijn verloren vriend Zafar herkent, in zijn studietijd al een briljant wiskundige, die jaren geleden onder vreemde omstandigheden van de aardbodem verdween.<br /><br />Eenmaal binnen begint Zafar aan het verhaal dat duidelijk maakt waarom hij is teruggekeerd: om een bekentenis af te leggen van verbijsterende proporties. Wat volgt is de geschiedenis van twee gezworen kameraden, die onafscheidelijk zijn totdat de een de ander verraadt. Hun gesprek, dat in de intimiteit van <br />de huiskamer begint, vertakt zich over de hele wereld, van Londen naar New York, Kabul, Islamabad, Bangladesh, Wall Street en Oxford.<br /><br />IN HET LICHT VAN WAT WIJ WETEN gaat over alle grote thema's van onze tijd: wiskunde, filosofie, ballingschap, oorlog, hebzucht, geopolitiek, islamitisch terrorisme, westers paternalisme en de financi?le crisis.<br /><br />ZIA HAIDER RAHMAN is in Bangladesh geboren en is opgeleid aan Balliol College, Oxford en aan de universiteiten van Cambridge, M?nchen en Yale. Hij heeft als investeringsbankier op Wall Street gewerkt en is nu als jurist internationaal actief op het gebied van demensenrechten.<br /><br />'Dit is zo'n boek waar je een week vrij voor wilt nemen. Briljant!' DWDD BOEKENPANEL<br /><br />'Dit is het boek dan Jonathan Franzens Freedom had moeten zijn, maar niet was - een briljante ontrafeling van de wereld na 9/11, een episch verhaal, politiek, persoonlijk en intens ontroerend.' THE OBSERVER</p>
Prijs
€ 15,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Zia Haider Rahman
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 10,15
Tweedehands (0)