> > > > > keukengeheimen-van-wereldvrouwen

Debora Heijne - Keukengeheimen Van Wereldvrouwen

Het boek Keukengeheimen Van Wereldvrouwen van de auteur Debora Heijne is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Keukengeheimen Van Wereldvrouwen" is tweedehands te koop vanaf € 11,05 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 11,05 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789044334258
   
Soort boek
Hardcover


Keukengeheimen van wereldvrouwen is een melting pot van bijzondere en verrassende recepten. Elke week komen vrouwen uit diverse culturen samen om te koken. Hun meest geliefde recepten delen ze in dit prachtige kookboek. En ze vertellen smakelijk over hun passie voor koken en de cultuur waaruit deze heerlijke gerechten afkomstig zijn. Gerechten uit o.a. Egypte, Vietnam, Zuid-Korea, Iran, Kosovo, Senegal, Sierra Leone, Afghanistan en Marokko
Prijs
€ 11,05
Bekijk boek