> > > > > de-geur-van-gevaar

Heggan - International Bestseller 109

Het boek International Bestseller 109 van de auteur Heggan is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "International Bestseller 109" is tweedehands te koop vanaf € 8,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 8,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789034751508
   
Soort boek
Onbekende bindwijze


In Central Park wordt het ontzielde lichaam van jurist Adam Lear gevonden. Na een tip van een ooggetuige ontdekt de politie tussen de spullen van een zwerver Adams gouden horloge, zijn creditcard en het mes waarmee hij is omgebracht. De moordenaar is gevonden, het motief is duidelijk: roof. Zaak gesloten. Maar niet voor Adams ex-vrouw, fotografe Jenna Meyerson, die hem de avond voor zijn overlijden nog sprak. Toen vertelde hij haar dat hij een groot computerconcern verdacht van illegale activiteiten, en vroeg haar naar de foto's die zij enkele jaren eerder op een feest van datzelfde bedrijf had gemaakt. Een paar uur later was hij dood. Omdat ze vermoedt dat er meer achter de moord steekt, besluit Jenna op onderzoek uit te gaan, samen met priv?-detective Frank Renaldi, een oude vriend. Met gevaar voor eigen leven volgen ze een spoor dat hen binnenleidt in de duistere wereld van de georganiseerde misdaad, naar een vijand die even gewetenloos is als ongrijpbaar.
Prijs
€ 8,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Heggan
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Natalie

ISBN: 9789051124590


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 9,25