> > > > > in-een-franse-keuken

Susan Herrmann Loomis - In Een Franse Keuken

Het boek In Een Franse Keuken van de auteur Susan Herrmann Loomis is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "In Een Franse Keuken" is tweedehands te koop vanaf € 16,60 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 16,60 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789492086273
   
Soort boek
Paperback


Thuis koken als een Fran?aise met verse, pure en lokale producten van het seizoen<br /><br />Hoe doen die Fransen dat toch? Een drukke baan weerhoudt ze er niet van om dagelijks een verse driegangenmaaltijd te bereiden. Als vanzelfsprekend combineren ze de producten van het seizoen, uit eigen tuin of van de boerenmarkt op zo'n manier dat de smaken en geuren op hun tongstrelendst naar voren komen. Kookboekenschrijfster Susan Herrmann Loomis ging op een culinaire zoektocht en ontfutselde haar Franse buren, vrienden, marktkooplui en koks tot in de wijde omtrek van haar woonplaats Louviers hun keukengeheimen. Doen de Fransen slimmer boodschappen? Zijn zij beter in het plannen van een diner of bij onverwacht bezoek improviseren met wat ze in huis hebben? Het antwoord is: ja.<br /><br />Met In een Franse keuken deelt Susan Herrmann Loomis alle tips, geheimen en recepten waarmee haar Franse vrienden van elke maaltijd een feest maken.<br />
Prijs
€ 16,60
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Susan Herrmann Loomis
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Rue Tatin

ISBN: 9789048000067


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 12,95
Tweedehands (3)
vanaf € 8,98
Nieuw (1)
€ 23,84
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 25,07
Tweedehands (0)