> > > > > zeeburg-geschiedenis-indische-buurt

Ton Heijdra - Zeeburg Geschiedenis Indische Buurt

Het boek Zeeburg Geschiedenis Indische Buurt van de auteur Ton Heijdra is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Zeeburg Geschiedenis Indische Buurt" is tweedehands te koop vanaf € 29,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789072810328
   
Soort boek
Paperback


Stadsdeel Zeeburg bestaat uit de Indische Buurt, het Oostelijk Havengebied, Het Zeeburgereiland en IJburg. De geschiedenis van dit gebied begint met de aanleg van de Zeeburger- of Diemerzeedijk. Hier tussen het buitendijkse rietland en de Overamstelse Polder ligt herberg Zeeburg, een belangrijk trefpunt voor reizigers, handelaars en Amsterdammers die verpozing zoeken. Er komt echter een eind aan de idyllische rust. In de Overamstelse Polder verrijst in het begin van de vorige eeuw de Indische buurt, een echte Amsterdamse volksbuurt. Het buitendijkse rietland maakt plaats voor de brede waterbekkens en kades van het Oostelijk havengebied. Dit wordt de thuishaven voor de oceaanreuzen van fameuze lijnrederijen zoals de KNSM, de Nederland, de koninklijke Hollandsche Lloyd, de Oceaan en de Hollandsche Stoomboot Maatschappij. Het Buiten-IJ gaat ondertussen dienst doen als baggerdepot waardoor het Zeeburgereiland ontstaat.
Prijs
€ 29,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Ton Heijdra
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 20,00
Tweedehands (0)
De Dageraad

ISBN: 9789081439787


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 20,00
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 9,95
Tweedehands (0)