> > > > > christendom-de-eerste-400-jaar

Jonathan D. Hill - Christendom De Eerste 400 Jaar

Het boek Christendom De Eerste 400 Jaar van de auteur Jonathan D. Hill is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Christendom De Eerste 400 Jaar" is tweedehands te koop vanaf € 26,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 26,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789085250500
   
Soort boek
Paperback


De crisis in het westerse christendom wekt als vanzelf belangstelling naar de eerste 400 jaar van de gewone jaartelling. Daarin groeide het christendom uit van een Joodse sekte tot staatsgodsdienst onder Constantijn. Dit boek beschrijft de ontwikkeling van die eerste groep christenen tot het moment waarop ze, 400 jaar later, een compleet andere positie hadden. Hoe kwam die verschuiving tot stand? Wat zegt de ontwikkeling over het christendom? Hoe staat het in verhouding tot wat er in de Bijbel wordt gezegd over christen zijn? Dit populair wetenschappelijke boek is vlot geschreven en prettig leesbaar.
Prijs
€ 26,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Jonathan D. Hill
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 69,99
Tweedehands (0)
Nieuw (2)
vanaf € 46,81
Tweedehands (0)
Nieuw (2)
vanaf € 27,99
Tweedehands (0)