> > > > > de-manager-en-de-zeven-dwergen

Wolfgang H?lker - De Manager En De Zeven Dwergen

Het boek De Manager En De Zeven Dwergen van de auteur Wolfgang H?lker is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Manager En De Zeven Dwergen" is tweedehands te koop vanaf € 24,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 24,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789058977502
   
Soort boek
Hardcover


Wat kan een manager leren van de zeven dwergen, 1586 schapen, een giraf in de koelkast of de tweede muis? De spitsvondige antwoorden zijn herkenbaar voor alle leidinggevenden. Sturen of gestuurd worden, eten of gegeten worden, tevredenheid of jammerklacht, marktwerking en macht. Een humoristisch boekje vol ondernemingszin en -onzin, waar menig manager vaak naar zal grijpen.
Prijs
€ 24,99
Bekijk boek