> > > > > zwarte-plafonds-rode-cijfers

Hoo, Frans De - Zwarte Plafonds Rode Cijfers

Het boek Zwarte Plafonds Rode Cijfers van de auteur Hoo, Frans De is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Zwarte Plafonds Rode Cijfers" is tweedehands te koop vanaf € 44,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 44,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789081586603
   
Soort boek
Paperback


Rond de eeuwwisseling valt de beslissing. Laurus is door het samengaan van Vendex Food Groep met De Boer Unigro ineens nummer 2 in supermarktland. Het concern telt 40.000 medewerkers en besluit verder te gaan met 1 formule. Binnen twee jaar moeten 800 winkels omgebouwd worden tot Konmar. Een miljardenproject! Zwarte plafonds, brede gangpaden, uitbundige service met een paraplu en leesbril en een uitgebreid assortiment, d?t is de Konmar-van-de-toekomst. Groen en geel zijn de huiskleuren.<br />Na zo'n 120 nieuwe Konmars wordt de ombouw abrupt stopgezet. De consument heeft geen vertrouwen in de nieuwe formule. De omzetten kelderen. Laurus is de regie volledig kwijt. In amper twee jaar zijn ruim ??n miljard Nederlandse guldens verdampt. Het aandeel Laurus is vrijwel niets meer waard, als gevolg van megalomane bestuurders en doezelende commissarissen. 'Konmar' roept vijftien jaar later nog steeds emoties op. Voor velen is het een absurde, surrealistische droom.
Prijs
€ 44,90
Bekijk boek