> > > > > op-u-zo-wil-ik-bouwen

Hooghwerff - Op U Zo Wil Ik Bouwen

Het boek Op U Zo Wil Ik Bouwen van de auteur Hooghwerff is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Op U Zo Wil Ik Bouwen" is tweedehands te koop vanaf € 10,00 bij www.deboekenhoeve.nl.

Tweedehands (2) vanaf € 10,00 bij www.deboekenhoeve.nl Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
www.deboekenhoeve.nl
B. Hooghwerff | geschiedenis | vaderland | oranjehuis | godsvrucht. Op 14 juli 1711 verdronk Johan Willem Friso, de prins van Oranje, in het Hollands Diep, dicht bij het plaatsje Strijensas. Toen zijn weduwe, Maria Louise, het bericht ontving, zocht zij troost bij haar God. Van harte mocht zij zeggen: ‘Hij is de Heere; Hij doe wat goed is in Zijn ogen.’ Veel leden uit het huis van Oranje-Nassau, ook vóór Maria Louise, stonden bekend om hun godsvrucht. In dit boek wordt ook aan hen aandacht besteed. Op boeiende wijze toont de auteur daarmee de gouden draad in ons vorstenhuis. Hij maakte gebruik van veel nooit eerder gepubliceerd materiaal uit het Koninklijk Huisarchief. ISBN: 9789033123597 Gebonden - Den Hertog - Houten - 2011 - 208 pag.Gebruikte hardcover in zeer goede staat.
Prijs
€ 10,00
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789033123597
   
Soort boek
Bindwijze overig


Op 14 juli 1711 verdronk Johan Willem Friso, de prins van Oranje, in het Hollands Diep, dicht bij het plaatsje Strijensas. Toen zijn weduwe, Maria Louise, het bericht ontving, zocht zij troost bij haar God. Van harte mocht zij zeggen: 'Hij is de Heere; Hij doe wat goed is in Zijn ogen.'<br />Veel leden uit het huis van Oranje-Nassau, ook v??r Maria Louise, stonden bekend om hun godsvrucht. In dit boek wordt ook aan hen aandacht besteed. Op boeiende wijze toont de auteur daarmee de gouden draad in ons vorstenhuis. Hij maakte gebruik van veel nooit eerder gepubliceerd materiaal uit het Koninklijk Huisarchief.<br /><br /><br />
Prijs
€ 15,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Hooghwerff
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 10,95
Tweedehands (2)
vanaf € 23,90
Nieuw (1)
€ 14,50
Tweedehands (3)
vanaf € 14,50
Nieuw (1)
€ 5,00
Tweedehands (2)
vanaf € 22,90