> > > > > over-waarheid-en-onwaarheid

Rogeer Hoedemaekers - Over Waarheid En Onwaarheid

Het boek Over Waarheid En Onwaarheid van de auteur Rogeer Hoedemaekers is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Over Waarheid En Onwaarheid" is tweedehands te koop vanaf € 24,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 24,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Over Waarheid En Onwaarheid ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Over Waarheid En Onwaarheid

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789402146288
   
Soort boek
Paperback


Alle waarheid is relatief. Zeggen velen. Er zijn echter ook andere geluiden. Dogmatici verdedigen vaak met verve hún waarheid als absoluut. Deze twee standpunten roepen echter belangrijke vragen op: Welke van beide is waar? Hoe stel je dat vast? Zijn er posities mogelijk die liggen tussen de extremen relativisme en absolutisme? In tien dialogen gaat dit boek ernaar op zoek. Hoe bepaal je eigenlijk of iets waar is? Welke argumenten zijn goed of doorslaggevend? Bieden waarnemingen of logisch redeneren zekerheid? Of telt alleen wat wetenschappelijk is bewezen? En dan is er ook nog het gevoel. Hoe vaak hoor je niet: “Ik voel dat nu eenmaal zo”. Is dit echter overtuigend? Dit boek verkent de grenzen van kennis, waarheid, leugen en onzekerheid, maar niet alleen op abstract niveau. De vraag is ook hoe we in de praktijk van alledag waarheid kunnen opsporen. Waar moeten we op letten? Hoe gaan we om met leugens en onzekerheid? De twee gesprekspartners, de een nogal dogmatisch, de ander meer sceptisch, verkennen samen, met respect voor elkaars opvattingen, deze vragen en bepalen hun positie. Gebruik wordt daarbij gemaakt van alledaagse voorbeelden. Filosofisch vakjargon wordt vermeden.
Prijs
€ 24,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Rogeer Hoedemaekers
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 16,15
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 15,00
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 16,90
Tweedehands (0)