> > > > > drogen-als-bewaarmethode

Roos Van Hoof - Drogen Als Bewaarmethode

Het boek Drogen Als Bewaarmethode van de auteur Roos Van Hoof is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Drogen Als Bewaarmethode" is tweedehands te koop vanaf € 49,83 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 49,83 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789081739467
   
Soort boek
Paperback


"Drogen als bewaarmethode" is DE praktische gids voor wie fruit, groenten, kruiden en vlees wil drogen. Het drogen van voeding heeft talrijke voordelen: de voedingswaarde en het aroma worden behouden, gedroogde producten zijn onbeperkt houdbaar, ze nemen weinig plaats in en vergen hierbij geen enkele energie. In dit boek wordt u duidelijk uitgelegd op welke manier u kan drogen en wat u kan drogen. U vindt ook talrijke recepten voor heerlijke maaltijden met gedroogde waren. Niets is zo eenvoudig als drogen !
Prijs
€ 49,83
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Roos Van Hoof
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 16,95
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 12,95
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 16,95
Tweedehands (0)