> > > > > de-jacht-op-crimineel-geld

Marian Husken - De Jacht Op Crimineel Geld

Het boek De Jacht Op Crimineel Geld van de auteur Marian Husken is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "De Jacht Op Crimineel Geld" is tweedehands te koop vanaf € 10,95 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 10,95 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789050189101
   
Soort boek
Paperback


`We hadden zoveel geld. We telden de biljetten niet, we wogen ze, zegt een hasjhandelaar. `We moesten iets verzinnen. Geholpen door een legertje gewillige advocaten, gehaaide fiscalisten en gecorrumpeerde zakenlieden liet de Nederlandse drugsmaffia miljarden verdwijnen in vastgoed, auto s, juwelen en kunst. Via allerlei schimmige vennootschappen in exotische oorden is sinds de jaren tachtig steeds succesvoller geïnvesteerd in de bovenwereld. <br />Officieren van justitie, rechercheurs, gemeenteambtenaren en belastinginspecteurs jagen echter als nooit tevoren op het geld van grote criminelen en hun `nette handlangers. Een aantal kopstukken uit de Nederlandse onderwereld is inmiddels kaalgeplukt. De Bruinsma-erfenis, het Endstra-imperium en het Heinekenlosgeld: de geparkeerde miljoenen lijken nergens meer veilig. Maar de wereld is groot en toevluchtsoorden voor lieden met een koffer vol zwarte euro s zijn er volop. Wie wint de strijd om het criminele geld?
Prijs
€ 10,95
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789460031229
   
Soort boek
Paperback


'We hadden zoveel geld. We telden de biljetten niet, we wogen ze,' zegt een hasjhandelaar. 'We moesten iets verzinnen.' Geholpen door een legertje gewillige advocaten, gehaaide fiscalisten en gecorrumpeerde zakenlieden liet de Nederlandse drugsmaffia miljarden verdwijnen in vastgoed, auto's, juwelen en kunst. Via allerlei schimmige vennootschappen in exotische oorden is sinds de jaren tachtig steeds succesvoller geïnvesteerd in de bovenwereld.<br /> Officieren van justitie, rechercheurs, gemeenteambtenaren en belastinginspecteurs jagen echter als nooit tevoren op het geld van grote criminelen en hun 'nette' handlangers. Een aantal kopstukken uit de Nederlandse onderwereld is inmiddels kaalgeplukt. De Bruinsma-erfenis, het Endstra-imperium en het Heinekenlosgeld: de geparkeerde miljoenen lijken nergens meer veilig. Maar de wereld is groot en toevluchtsoorden voor lieden met een koffer vol zwarte euro's zijn er volop. Wie wint de strijd om het criminele geld?<br /> Nieuw in deze editie: het bonnetje van Fred Teeven. Hoe de oud-officier van justitie een veroordeelde drugsbaron 'beloonde', de deal verzweeg voor de fiscus en daar als staatssecretaris over struikelde.
Prijs
€ 18,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Marian Husken
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Deals Met Justitie

ISBN: 9789029068420


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 9,95
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 10,50
Xtc Smokkel

ISBN: 9789046120361


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 13,75