> > > > > privedomein-zoals-dat-gaat-met-wonderen

Arthur Japin - Privé-domein - Zoals Dat Gaat Met Wonderen

Het boek Privé-domein - Zoals Dat Gaat Met Wonderen van de auteur Arthur Japin is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Privé-domein - Zoals Dat Gaat Met Wonderen" is tweedehands te koop vanaf € 8,94 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 8,94 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789029566766
   
Soort boek
Paperback


Arthur Japin schrijft over zijn leven, zijn liefdes en over zijn reizen: van Kaapstad tot Vuurland, van Java tot Aruba, van de Masai Mara tot Recife en van Georgië tot Melbourne. Met Harry Mulisch is hij in New York, met Máxima en Willem-Alexander in Ghana, en hij is in Londen tijdens de terreuraanslagen van 2005. Onderweg ontmoet hij de meest uiteenlopende mensen, zoals Arundathi Roy en Edmund White, Lars von Trier en Catherine Keyl, Eveline Herfkens en Breyten Breytenbach, Louis Andriessen en Norman Mailer, maar ook de kleindochter van Kwasi Boachi, de moeder van president Poetin, de benzinepomphouder die waakt over het huis van Quanah Parker, een verloren remigrant in de binnenlanden van Suriname en een prostituee van de Rotterdamse Keileweg. Zoals dat gaat met wonderen wie er zelf niet bij is geweest zal het niet willen geloven. In zijn dagboeken noteert Japin het vele dat hem in het leven en in anderen verwondert. De keuze voor dit Privé-domeindeel beslaat de periode van zijn grote (internationale) doorbraak. Niet alleen schreef hij in deze jaren (2000-2007) zijn romans De overgave, Een schitterend gebrek (waarmee hij de Librisprijs won) en De droom van de leeuw, maar ook De grote wereld (het Boekenweekgeschenk 2006), het scenario voor de film Magonia en het libretto voor de opera Kwasi & Kwame, waarvan ontstaan, research en ontwikkeling aan bod komen. Overpeinzingen en passages uit de romans blijken soms regelrecht uit de dagboeken te komen en liefhebbers van zijn werk zullen moeiteloos de verbanden kunnen leggen met zijn persoonlijke leven.
Prijs
€ 8,94
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Arthur Japin
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (6)
vanaf € 14,99
Tweedehands (8)
vanaf € 8,45
Vaslav

ISBN: 9789029589116


Bekijk boek

Nieuw (7)
vanaf € 14,99
Tweedehands (1)
€ 46,00
Nieuw (2)
vanaf € 17,09
Tweedehands (6)
vanaf € 13,30