> > > > > een-vriendschapsliefde-als-opgang-naar-god

Avelinus Janssens - Een Vriendschapsliefde Als Opgang Naar God

Het boek Een Vriendschapsliefde Als Opgang Naar God van de auteur Avelinus Janssens is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Een Vriendschapsliefde Als Opgang Naar God" is tweedehands te koop vanaf € 24,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 24,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789089722287
   
Soort boek
Paperback


Een vriendschapsliefde als opgang naar God Avellinus Janssens & Zoë Cranssen Deze unieke verzameling brieven tussen twee religieuzen vertelt over een vriendschapsliefde die geen afbreuk doet aan de kloostergeloften die de briefschrijvers beide hebben gedaan. Als religieuzen zoeken ze de rijkdom van vriendschap binnen het leven dat Jezus heeft voorgeleefd. Het is een getuigenis van twee mensen die samen hun weg gaan met en naar de Eeuwige en daarbij elkaar tot troost en steun zijn. Zuster Zoë leefde en werkte in de periode waarin de brieven zijn geschreven als benedictines in het klooster, waar ze intrad in 1993.Als zuster heeft ze nu binnen de Rooms-katholieke kerk de status van ´Godgewijde maagd´ (Virgo Consecrata), een wijding die dateert van vóór de eerste kloosters. Broeder Avellinus was jarenlang Generaal Overste van de broeders van Maastricht. Boeiend en inspirerend is de beschreven geestelijke vriendschap van twee religieuzen (Joop Stam, oud-Deken van Amsterdam) Prijs: € 22,90. Gebonden, 320 pag., formaat: 13,5 x 20,5 cm, ISBN 978-90-8972-228-7 https://www.berneboek.com/spiritualiteit/283766-een-vriendschapsliefde-als-opgang-naar-god-9789089722287.html
Prijs
€ 24,00
Bekijk boek