> > > > > uw-gids-voor-chelatietherapie

Defares James G. - Uw Gids Voor Chelatietherapie

Het boek Uw Gids Voor Chelatietherapie van de auteur Defares James G. is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Uw Gids Voor Chelatietherapie" is tweedehands te koop vanaf € 9,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 9,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789058602374
   
Soort boek
Hardcover


Uw gids voor Chelatie Therapie<br />Ter bestrijding van hart- en vaatziekten<br />Chelatietherapie is een geneeswijze om ziektebeelden als gevolg van atherosclerose - de meest voorkomende vorm van aderverkalking -zoals angina pectoris (pijnaanvallen in de borst random het hart) en loopstoornis (etalagebenen) te behandelen en het onderliggende proces gunstig te be loeden. In Nederland wordt chelatietherapie sinds 1981 in een tiental centra toegepast.<br />Als u klachten hebt op basis van aderverkalking en vaatvernauwing, bijvoorbeeld angina pectoris, chronische duizeligheid, kuitpijn bij lopen, of indien u lijdt aan een aandoening die de ontwikkeling van aderverkalking sterk versnelt, zoals suikerziekte en hoge bloeddruk, dan is - conform het beginsel 'kennis is macht' - lezing van dit informatieve boek bijna een noodzaak. Wanneer u 35 jaar of ouder bent gezond, dan is dat een optie voor nu en later.<br />
Prijs
€ 9,95
Bekijk boek