> > > > > heb-jij-al-een-foute-man

Esther Jacobs - Heb Jij Al Een Foute Man?

Het boek Heb Jij Al Een Foute Man? van de auteur Esther Jacobs is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Heb Jij Al Een Foute Man?" is tweedehands te koop vanaf € 15,95 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 15,95 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789065232663
   
Soort boek
Paperback


''Foute mannen zijn net mensen!'', zegt Marian Mudder. En Annemarie Postma vindt dat ze veel geleerd heeft van 'haar' foute man!<br />Motivational speaker en auteur Esther Jacobs besloot het fenomeen 'foute man' te onderzoeken. Met haar eigen verhaal als basis begon ze een grensverleggende speurtocht langs diverse soorten playboys en de vrouwen die voor ze vallen. Maar ook alternatieve relaties, brave boekhouders en wijze en foute vrouwen komen in het boek uitvoerig aan bod. Ze daagt lezers uit na te denken over keuzes op basis van verstand (zekerheid) of gevoel (avontuur).<br />'Ik had niet gedacht dat ik als intelligente, zelfstandige en zelfverzekerde vrouw ooit zou vallen voor de foutste man van het eiland.<br />Zou deze voormalige playboy mijn hart breken met zijn charmes, die mooie woorden en beloften waar al zoveel vrouwen voor waren gevallen? Of meende hij het deze keer echt? Hoe serieus moest ik de bezorgde waarschuwingen van vrienden nemen? Moest ik voor de veiligste weg kiezen of toch voor het avontuur? Kan iemand echt veranderen? En moet je dat eigenlijk wel willen?<br />Wat zegt zo'n onzekere situatie over je eigen karakter, verlangens en angsten? Langzaam begon ik te beseffen dat de reis belangrijker is dan de eindbestemming. Dat ik veel kon leren van deze situatie(s). Dat ik moest leren genieten van het moment en moest leren loslaten, écht loslaten.'<br />Heb jij al een foute man? geeft een openhartig kijkje achter de schermen van een vrouw die bekendstaat om het volgen van ongebaande paden, maar die alle levensvragen nog een keer op haar bord krijgt als ze in zee gaat met een... stoute man.
Prijs
€ 15,95
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789022999356
   
Soort boek
Paperback


'Ik had niet gedacht dat ik als intelligente, zelfstandige en zelfverzekerde vrouw ooit zou vallen voor de foutste man van het eiland.<br /><br /><br /><br />Zou deze voormalige(?) playboy mijn hart breken met zijn charmes, die mooie woorden en beloften waar al zoveel vrouwen voor waren gevallen? Of meende hij het deze keer echt?<br /><br />Hoe serieus moest ik de bezorgde waarschuwingen van vrienden nemen? Moest ik voor de veiligste weg kiezen of toch voor het avontuur?<br /><br />Kan iemand echt veranderen? En moet je dat eigenlijk wel willen?<br /><br />Wat zegt zo'n onzekere situatie over je eigen karakter, verlangens en angsten?<br /><br />Langzaam begon ik te beseffen dat de reis belangrijker is dan de eindbestemming. Dat ik veel kon leren van deze situatie. Dat ik moest leren genieten van het moment en loslaten, écht loslaten.'<br /><br /><br /><br />Motivational speaker en auteur Esther Jacobs (1970) besloot het fenomeen 'foute man' te onderzoeken. Met haar eigen verhaal als basis begon ze een grensverleggende speurtocht langs diverse soorten playboys en de vrouwen die voor ze vallen, alternatieve relatievormen, brave boekhouders en wijze en foute vrouwen. Ze daagt lezers uit na te denken over keuzes op basis van verstand (zekerheid) of gevoel (avontuur).<br /><br /><br /><br />Heb jij al een foute man? geeft een openhartig kijkje achter de schermen van een vrouw die bekendstaat om het volgen van ongebaande paden, maar die alle levensvragen nog een keer op haar bord krijgt als ze in zee gaat met een... stoute man. Bekijk de boektrailer op de auteurspagina van Esther Jacobs. Er is ook een website van Heb jij al een foute man?.<br /><br /><br /><br />
Prijs
€ 20,45
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Esther Jacobs
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 20,00
Tweedehands (1)
€ 16,70
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 12,17
Wat Is Jouw Droom?

ISBN: 9789022999004


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 16,90
Tweedehands (1)
€ 17,15