> > > > > de-penozejaren-van-kleine-willem

Hendrik Jan Korterink - De Penozejaren Van Kleine Willem

Het boek De Penozejaren Van Kleine Willem van de auteur Hendrik Jan Korterink is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Penozejaren Van Kleine Willem" is tweedehands te koop vanaf € 34,35 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 34,35 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789089755308
   
Soort boek
Paperback


De penozejaren van Kleine Willem is het levensverhaal van iemand die tot over zijn oren in het onderwereldmilieu zat. Amsterdammer Willem de Moor werd geboren in 1955. Onder zijn bijnaam Kleine Willem kwam hij - samen met zijn bloedgabber Grote Willem - via zijn coffeeshops in contact met alle bekende onderwereldfiguren van de afgelopen decennia. Over al deze mannen weet ras-verteller Kleine Willem de mooiste verhalen en smakelijkste anekdotes te vertellen. Kleine Willem stond ook aan de wieg van de criminele carri?re van Willem Endstra, 'de bank van de onderwereld'. Kleine Willem zelf was vooral iemand van de seks (met veel en mooie vrouwen), drugs (van basis tot eindgebruiker) en rock & roll (woeste feesten). Berucht waren Willems grappen met levensgevaarlijke slangen. Keer op keer verzon hij nieuwe trucs om de mannen en meiden in zijn omgeving in de maling nemen. Niet iedereen kon echter zijn 'practical jokes' waarderen. Vooral niet als Willem er weer eens met de kas vandoor was gegaan. Een nachtelijk avontuur in een graf bracht Willem in aanraking met de beruchte Satanskerk, die lang als een rode draad (en lamp) door zijn leven bleef lopen. Misdaadjournalist Hendrik Jan Korterink volgt al vele jaren het nieuws en de ontwikkelingen in het criminele circuit. Hij kent de wereld van moord en doodslag, drugsdeals, smokkel en oplichting door en door en beschikt over een groot netwerk. Ook dit boek is weer een echte aanrader voor iedereen die ge?nteresseerd is in de wereld van criminelen en hun daden. Hendrik Jan Korterink (1955) schrijft o.a. voor Nieuwe Revu en Panorama. Bij Just Publishers verschenen eerder o.a. Misdaadjournalist on the road en Cor (over Heineken-ontvoerder Cor van Hout). Beide boeken kregen uitstekende reacties. Korterinks website www.misdaadjournalist.nl trekt dagelijks ruim tienduizend bezoekers.
Prijs
€ 34,35
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Hendrik Jan Korterink
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (3)
vanaf € 17,12
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 17,50
Nieuw (1)
€ 7,90
Tweedehands (1)
€ 6,00