> > > > > de-laatste-vlinder-in-theresienstadt

Jacot - De Laatste Vlinder In Theresienstadt

Het boek De Laatste Vlinder In Theresienstadt van de auteur Jacot is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Laatste Vlinder In Theresienstadt" is tweedehands te koop vanaf € 39,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 39,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789060103739
   
Soort boek
Paperback


<p> De laatste vlinder, gebaseerd op een ware geschiedenis, is het ontroerende en indringende verhaal van Antonin Karas, een clown die gedwongen wordt om kinderen te amuseren in Theresienstadt, een concentratiekamp in door de nazi's bezet Tsjechoslowakeije. Het is ook het verhaal van Theresienstadt en van de 15.000 kinderen die er enige tijd verbleven op hun weg naar Auschwitz. </p>
Prijs
€ 39,00
Bekijk boek