> > > > > body-positive-power

Megan Jayne Crabbe - Body Positive Power

Het boek Body Positive Power van de auteur Megan Jayne Crabbe is 4 maal gevonden, 3 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Body Positive Power" is nieuw te koop vanaf € 15,99 bij Bol.com. "Body Positive Power" is tweedehands te koop vanaf € 9,95 bij Bol.com.

Nieuw (3) vanaf € 15,99 bij Bol.com Toon 3 nieuwe boeken
Tweedehands (1) vanaf € 9,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 3 nieuwe boeken gevonden
Body Positive Power

Type: Paperback
ISBN: 9789463492263
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 15,99
Body Positive Power

Type: Paperback
ISBN: 9781785041327
Levertijd: 9

Aanbieder:
€ 16,50
Body Positive Power

Type: Paperback
ISBN: 9781580058230
Levertijd: 12

Aanbieder:
€ 33,73
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789463491075
   
Soort boek
Paperback


Geluk heeft niets met je kledingmaat te maken. We zijn ervan overtuigd geraakt dat geluk iets is dat alleen maar mogelijk is als we ons streefgewicht behalen, als we een sixpack hebben, als we die paar centimeter van onze taille af kunnen halen. We zien ons lichaam als een probleem, maar het probleem is de manier waarop we geleerd hebben naar onszelf te kijken. Het probleem is dat we denken dat er maar één ideaal lichaam bestaat. Ondersteund door resultaten uit wetenschappelijke onderzoeken, pleit auteur Megan Jayne Crabbe met scherpe humor, een directe stijl en kick-ass houding voor een wereld waar iedere lichaamsvorm wordt gevierd, bikinibody-diëten niet meer bestaan en álle vrouwen van hun lichaam houden. Dit boek is een krachtige oproep tot actie en een gids tot het houden van jezelf. Auteur Megan Jayne Crabbe (op Instagram bekend onder de naam @bodyposipanda) ontwikkelde vanaf haar vijfde problemen rondom haar zelfbeeld, probeerde haar hele jeugd af te vallen en werd al op haar veertiende gediagnosticeerd met anorexia. Na haar herstel begon een periode van eindeloos diëten, binge-eten, afvallen en weer aankomen totdat ze de body positivity-beweging ontdekte. Nu is ze vastberaden om zoveel mogelijk mensen de waarheid te vertellen: we zijn goed genoeg zoals we zijn.
Prijs
€ 9,95
Bekijk boek