> > > > > het-moest-maar-eens-gaan-sneeuwen

Tjitske Jansen - Het Moest Maar Eens Gaan Sneeuwen

Het boek Het Moest Maar Eens Gaan Sneeuwen van de auteur Tjitske Jansen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Moest Maar Eens Gaan Sneeuwen" is tweedehands te koop vanaf € 16,40 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 16,40 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789057590160
   
Soort boek
Paperback


In haar debuutbundel Het moest maar eens gaan sneeuwen (2003) dicht Tjitske Jansen op parlando wijze over grote thema's als liefde, dood en verbondenheid. In verschillende vormen - miniaturen, maar ook prozagedichten - schrijft ze over een ochtendvogel die een ijzerzaagje nadoet, over een idioot op het dak, over het nadeel van er nog niet zijn, en over een pas aangeschafte Elvis-bril. <br />De gedichten getuigen van originaliteit en gevoeligheid, zonder sentimenteel te worden. De bundel werd sinds verschijning vele malen herdrukt.
Prijs
€ 16,40
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Tjitske Jansen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 13,99
Tweedehands (1)
€ 11,55
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 59,99
Nieuw (1)
€ 21,99
Tweedehands (0)