> > > > > omgaan-met-dementerenden-thuis-en-in-het-verpleeghuis

A. De Jong - Omgaan Met Dementerenden Thuis En In Het Verpleeghuis

Het boek Omgaan Met Dementerenden Thuis En In Het Verpleeghuis van de auteur A. De Jong is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Omgaan Met Dementerenden Thuis En In Het Verpleeghuis" is tweedehands te koop vanaf € 29,40 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,40 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789077245408
   
Soort boek
Hardcover


Dit boek is een handreiking voor mensen in de gezondheidszorg, zoals verpleegkundigen of familieleden die te maken hebben met mensen met dementie. Ook is het geschikt voor predikanten en ouderlingen in de kerk.<br /><br />
Prijs
€ 29,40
Bekijk boek


Andere populaire boeken van A. De Jong
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (4)
vanaf € 41,95
Tweedehands (2)
vanaf € 12,25
Nieuw (1)
€ 57,50
Tweedehands (4)
vanaf € 7,50
Pure Fantasy

ISBN: 9789081288262


Bekijk boek

Nieuw (3)
vanaf € 6,99
Tweedehands (2)
vanaf € 9,69