> > > > > serie-bijzondere-wetgeving-2-serie-bijzondere-wetgeving-2-drank-horecawet

Frank Joosten - Serie Bijzondere Wetgeving 2 - Serie Bijzondere Wetgeving 2: Drank & Horecawet

Het boek Serie Bijzondere Wetgeving 2 - Serie Bijzondere Wetgeving 2: Drank & Horecawet van de auteur Frank Joosten is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Serie Bijzondere Wetgeving 2 - Serie Bijzondere Wetgeving 2: Drank & Horecawet" is tweedehands te koop vanaf € 29,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789491930256
   
Soort boek
Paperback


In dit boek wordt de Drank- en Horecawet uitgebreid en artikelsgewijs toegelicht. Daar waar er dwarsverbanden moeten of kunnen worden gelegd met andere relevante wetsartikelen of de toepasselijke AMvB's, overgangswetten of ministeriële regelingen is dat ook uitgebreid beschreven. De wetsartikelen worden voorts toegelicht aan de hand van vele praktijkvoorbeelden, schema's, tekeningen en/of foto's. Ook worden eventuele bijzondere aandachtspunten waar nodig per artikel toegelicht.<br />Na de ingrijpende wijzigingen van de Drank- en Horecawet per 1 januari 2013 en per 1 januari 2014 heeft de wet ook op 1 januari 2015 heeft weer een wijziging ondergaan, onder andere in de eisen die aan leidinggevenden worden gesteld. In dit boek zijn deze wetswijzigingen volledig verwerkt en wordt daarop een uitgebreide toelichting gegeven.<br />In het horecarecht wordt vaak gerefereerd aan bepaalde begrippen. Daarom is in dit boek een handige begrippenlijst opgenomen zodat snel de verklarende tekst kan worden gevonden en doorgenomen. Tevens is aan dit boek een matrix toegevoegd die kan worden gebruikt om een boeterapport op te stellen of te beoordelen op juistheid. In de daarbij behorende tabel is vervolgens per toepasselijk artikel uit de Drank- en Horecawet aangegeven welke elementen mogelijk uit de matrix gebruikt kunnen worden voor het opmaken van het boeterapport.<br />Dit boek is de opvolger van het Handboek Drank- en Horecawet van F. Joosten en hiermee heeft u de beschikking over een volledig geactualiseerde, uitgebreide theoretische en vooral ook praktische beschrijving van de Drank - en Horecawet, voorzien van allerhande hulpmiddelen zoals tabellen, schema's, tekeningen, foto's uit de praktijk en nieuw toegevoegde vragen met antwoorden.<br />Daarmee is het boek zeer geschikt voor beleidsmedewerkers, juristen, vergunningverleners, toezichthouders en handhavers die zich bezighouden met de Drank- en Horecawet.<br />Auteur: F. Joosten<br />ISBN: 9789491930256
Prijs
€ 29,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Frank Joosten
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 38,00
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 38,00
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 20,00