> > > > > recepten-uit-japan

C. Jonker - Recepten Uit Japan

Het boek Recepten Uit Japan van de auteur C. Jonker is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Recepten Uit Japan" is tweedehands te koop vanaf € 14,80 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,80 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789026930584
   
Soort boek
Bindwijze overig


De belangstelling voor buitenlandse gerechten neemt nog steeds toe. Ook de Japanse kookkunst wekt de nieuwsgierigheid van velen. Dat in Japan slechts rauwe vis in allerlei variaties zou worden gegeten, berust op een misverstand. Dit boekje laat zien hoe veelzijdig deze elegante keuken in al zijn eenvoud is. U treft er een uitgebreide inleiding over Japanse eetgewoonten in aan en informatie over bijvoorbeeld sake, sushi en dashi. Verder veel recepten van rijstgerechten, snacks, gekookte en rauwe gerechten. Er wordt veel aandacht besteed aan gerechten als tempura en sukiyaki. Netty Jonker verbleef jaren in Japan en schrijft met veel kennis van zaken. Zij gaat zoveel mogelijk uit van originele ingredienten, die hier in oosterse zaken verkrijgbaar zijn.
Prijs
€ 14,80
Bekijk boek


Andere populaire boeken van C. Jonker
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 12,50
Landingsplaatsen

ISBN: 9789026601897


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 9,50
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 12,50