> > > > > journal-des-dames-et-des-modes-het-hoogtij-van-de-louis-philippe-mode

Mary C. De Jong - Journal Des Dames Et Des Modes - Het Hoogtij Van De Louis Philippe - Mode

Het boek Journal Des Dames Et Des Modes - Het Hoogtij Van De Louis Philippe - Mode van de auteur Mary C. De Jong is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Journal Des Dames Et Des Modes - Het Hoogtij Van De Louis Philippe - Mode" is tweedehands te koop vanaf € 20,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 20,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789022202579
   
Soort boek
Bindwijze overig


<p><strong>Journal des Dames et des Modes - Het Hoogtij van de Louis Philippe - Mode</strong></p> <p>Journal des Dames et des Modes - Het Hoogtij van de Louis Philippe - Mode. In het laatste kwart van de 18de eeuw verschenen eerste modetijdschriften met handgekleurde modeprenten. Korte beschrijvingen van de afgebeelde kostuums en accessoires vond men in de tekst naast gegevens over de maskers of leveranciers. Deze tijdschriften bewerkstelligden een grotere spreiding van het modenieuws. Toonaangevend was het Franse hof. </p>
Prijs
€ 20,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Mary C. De Jong
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 101,83
Tweedehands (0)