> > > > > mozes-momenten-in-een-mensenleven

Netty De Jong - Mozes. Momenten In Een Mensenleven

Het boek Mozes. Momenten In Een Mensenleven van de auteur Netty De Jong is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Mozes. Momenten In Een Mensenleven" is tweedehands te koop vanaf € 7,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 7,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789021136851
   
Soort boek
Paperback


Het verhaal van Mozes is een verhaal dat herkenning oproept. Het wordt verteld in de eerste hoofdstukken van het boek Exodus, voorafgaand aan het grote uittocht - thema. In Mozes: momenten in een mensenleven gaat het over de drempelmomenten op Mozes' levensweg en de onze.<br /><br />De levensweg van elk mens is verschillend, maar er zijn momenten die ieder moet doormaken. Geboren worden, volwassen worden, het losmaken van thuis: je kunt er niet omheen. Je eigen leven vormgeven, de bezinning op de betekenis van je bestaan, je diepste verlangen, je roeping: je komt er langs, onherroepelijk.<br /><br />Het verhaal van Mozes kan ons helpen bij de struikelblokken op onze levensweg. Bij verhalen die ons boeien, of het nu sprookjes zijn, gewone verhalen of bijbelverhalen, herkennen we immers in de figuren, in hun wensen, verlangens, problemen en oplossingen, intu?tief iets van <br />onszelf. Mozes' verhaal geeft daartoe volop aanleiding.
Prijs
€ 7,50
Bekijk boek