> > > > > hoveniers-humor-en-heiligheid

Coen Van Kasteel - Hoveniers, Humor En Heiligheid

Het boek Hoveniers, Humor En Heiligheid van de auteur Coen Van Kasteel is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Hoveniers, Humor En Heiligheid" is tweedehands te koop vanaf € 22,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 22,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789078019213
   
Soort boek
Paperback


De parochie van Sint Jakobus aan de Bemuurde Weerd (Oud-Katholieke Kerk) was het middelpunt van het godsdienstig leven van vele Utrechtse hoveniers. Hun tuinderijen moesten in de jaren '50 wijken voor nieuwbouw in Lauwerecht, Pijlsweerd en Ondiep en voor de aanleg van de wijk Overvecht. Coen van Kasteel vertelt in dit boek uit eigen ervaring over het vak en over hun geloofsbeleving. Migratie als resultaat van schaalvergroting komt aan de orde, evenals de teloorgang van de meeste bedrijven door gebrek aan opvolging vanwege hoge vernieuwingsinvesteringen.<br />Uit het archief van Sint Jakobus, particuliere bronnen en het Utrechts Archief heeft Coen van Kasteel nieuwe feiten opgediept over de geschiedenis van de parochie en het kerkgebouw. Klederdrachten en bijnamen van parochianen roepen nostalgische herinneringen op aan vele oud-katholieke families en personen.
Prijs
€ 22,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Coen Van Kasteel
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 21,85