> > > > > rechtvaardige-oorlogen-of-zinloze-slachtpartijen

Gyssels Kathleen - Rechtvaardige Oorlogen Of Zinloze Slachtpartijen?

Het boek Rechtvaardige Oorlogen Of Zinloze Slachtpartijen? van de auteur Gyssels Kathleen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Rechtvaardige Oorlogen Of Zinloze Slachtpartijen?" is tweedehands te koop vanaf € 40,23 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 40,23 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789033455407
   
Soort boek
Onbekende bindwijze


Rechtvaardige Oorlogen Of Zinloze Slachtpartijen? 1e druk is een boek van Gyssels Kathleen uitgegeven bij Uitgeverij Acco. ISBN 9789033455407 <br /><br />Naast de liefde is oorlog hét meest geliefkoosde thema in de literatuur. <br />Dat is altijd geweest en zal ongetwijfeld altijd zo blijven. Wat doorheen de geschiedenis wel heel sterk veranderde is het perspectief van waaruit de lezer de oorlogsliteratuur consumeert. Bij het ingaan van de eenentwintigste eeuw is de lezer steeds bevoorrechte getuige van elk wereldwijd conflict. Die rol van getuige wordt bovendien opgedrongen doorheen de alom tegenwoordige beeldcultuur van de razendsnelle media. Terwijl die media de oorlog live en online tot in onze huiskamers brengt, zijn vele schrijvers en dichters, elk op hun manier, bezig met het verwerken van deze beelden.<br />In dit boek zijn een aantal opstellen gebundeld die het thema van de literaire verbeelding van oorlog verkennen. Daarbij komen zowel de verbeeldingen van oorlogen van vroeger en nu, in en buiten Europa en in de kolonies en ex-kolonies aan bod. De auteurs vertrekken van de vraag welke opdracht de verbeelding heeft in de verwerking van oorlog, welke rol schrijvers en dichters zich hierin moeten toemeten en of oorlogsliteratuur sowieso is geschreven vanuit een zeker engagement. Appelleert ze aan waarden als patriottisme en nationalisme, eerder dan aan esthetische ervaringen, en is de auteur eerder een neutrale waarnemer of een betrokken verslaggever met relaties in het al dan niet verkeerde en vijandelijke kamp?<br />Deze bundel bevat bijdragen van Caryl Phillips, Elisabeth Bekers, Geert Buelens, Helge Daniëls, Ingeborg Dusar, Joris Duystchaever, Kathleen Gyssels, Jan Lensen, Luc Rasson, Michiel van Kempen, Eveline Vanfraussen en Katrien Vloeberghs.<br />
Prijs
€ 40,23
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Gyssels Kathleen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 13,25