> > > > > factore-professioneel-intercultureel-communiceren-training

Irma Kaat - Factor-e Professioneel Intercultureel Communiceren Training

Het boek Factor-e Professioneel Intercultureel Communiceren Training van de auteur Irma Kaat is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Factor-e Professioneel Intercultureel Communiceren Training" is tweedehands te koop vanaf € 17,15 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 17,15 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789037207927
   
Soort boek
Paperback


Professioneel intercultureel communiceren<br />In deze training oefen je aan de hand van opdrachten en oefeningen hoe je met ouders en kinderen op een klantvriendelijke wijze communiceert. Door aan de behoeften en wensen van je klanten te voldoen ontstaat een vertrouwensrelatie. Ongeacht verschillende culturen en achtergronden kun je als pedagogisch medewerker hieraan een bijdrage leveren.<br />Toetsbaar product: videodemonstratie van gesprekken.<br />Deze training kan worden gebruikt voor de opleidingen:<br />*pedagogisch medewerker 3 kinderopvang<br />*gespecialiseerd pedagogisch medewerker 4 kinderopvang.<br />Factor-E voor SAW<br /> Factor-E bestaat uit cursussen, trainingen en projecten naar het leerlijnenmodel van De Bie. Het materiaal van Factor-E behandelt de onderwerpen vanuit de praktijk.<br /> In een training staan het handelen en het ontwikkelen van vaardigheden centraal. De student kan op een actieve manier oefenen met de vaardigheden. De training bevat veel oefeningen. De student oefent de vaardigheden individueel of in groepsverband. Eventuele stappenplannen zijn weergegeven in werkmodellen. In de training komen ook opdrachten voor. In de opdrachten wordt, indien nodig, aandacht besteed aan de theoretische achtergrond. Een training heeft een omvang van 40 SBU (instructie, begeleiding, oefening en huiswerk).<br />
Prijs
€ 17,15
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Irma Kaat
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 13,99