> > > > > werkboek-grondslagen-van-het-management

David Keuning - Werkboek Grondslagen Van Het Management

Het boek Werkboek Grondslagen Van Het Management van de auteur David Keuning is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Werkboek Grondslagen Van Het Management" is tweedehands te koop vanaf € 29,30 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,30 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Werkboek Grondslagen Van Het Management ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Werkboek Grondslagen Van Het Management

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789020731279
   
Soort boek
Paperback


Grondslagen van het management biedt een kennismaking met het vak management, waarbij het hele spectrum van het vakgebied in beeld komt. De theorie, maar ook de vele praktijkcases en voorbeelden sluiten aan bij de maatschappelijke ontwikkelingen en de dagelijkse beleving van de lezer. Het boek is geschreven vanuit de optiek van de zogeheten `procesgerichte benadering van management´. <br />Deze complete en praktijkgerichte uitgave behandelt onderwerpen als strategieformulering, structuurbouw en procesbeheersing. In deze nieuwe druk worden de meest recente ontwikkelingen behandeld zoals risicomanagement, duurzaam ondernemen, industriële transformatie, veranderkundige aspecten en e-business. Ook veel praktische cases en voorbeelden zijn geactualiseerd. <br />Grondslagen van het management is bijzonder geschikt voor gebruik in verschillende hbo-opleidingen en ook als introductie van het vak in verschillende wo-instellingen. Ook opleidingen voor midden- en hoger management kunnen deze uitgave als leerboek inzetten. Het bijbehorende werkboek bevat kennisvragen, instructies, cases en begrippen per hoofdstuk. <br />Over de auteur<br />Prof.dr. D. Keuning (1943) is hoogleraar Organisatie en Leiding bij de Faculteit Economische Wetenschappen en Bedrijfskunde van de Vrije Universiteit Amsterdam en programmaleider van de postdoctorale opleiding Management Consultant.
Prijs
€ 29,30
Bekijk boek


Andere populaire boeken van David Keuning
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 9,90
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 9,09
Think Dutch

ISBN: 9789491727245


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 125,00
Tweedehands (0)