> > > > > denken-en-zijn

Søren Kierkegaard - Denken En Zijn

Het boek Denken En Zijn van de auteur Søren Kierkegaard is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Denken En Zijn" is tweedehands te koop vanaf € 9,00 bij www.tweedehandsboek.eu.

Tweedehands (2) vanaf € 9,00 bij www.tweedehandsboek.eu Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Denken En Zijn ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Denken En Zijn

Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
www.tweedehandsboek.eu
ISBN
9060094840
   


Denken en zijn Centraal in de hier vertaalde teksten van Kierkegaard (1813-1855) staat zijn belangstelling voor de individuele mens. De verhouding individu-maatschappij kan tot twee ontwikkelingen leiden: de mens wordt conformistisch en genivelleerd tot massamens, of de mens gaat door een actieve, persoonlijke keuze zijn leven inhoud geven. Weinigen hebben de situatie van de mens in de verzorgingsstaat zo scherp en beeldend geanalyseerd als Kierkegaard liet avant la lettre heeft gedaan. Hij wantrouwt alle abstractie en laat de mens zichzelf leren kennen door wat hij meemaakt, door de praktische, alledaagse problemen die hem worden gesteld. Serienummer 4341 ISBN nummer 9060094840 NUR code Auteur Kierkegaard Genre Filosofie Uitgeverij Boom, Meppel, Amsterdam Uitgiftejaar 1988 Druk 2e Prijs€ 9.00   Bestellen
Prijs
€ 9,00
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789060094846
   
Soort boek
Paperback


Centraal in de hie r vertaalde teksten van Kierkegaard (1813i8s5)stikttzi.iii belangstellingvoordeindividuele nlens. Deverhouding individu-rriaatschappij kan tot twee ontwikkelingen leiden: cie uien" woidt confornustisch en genivelleerd tot 1IMSs1_ niens, of de mens gaat door een actieve, persoonlijke keuze zijn leven inhoud geven. Weinigen hebben de situatie van de mens in de verzorgingsstaat zo scherp en beeldend geanalyseerd als Kierkegaard liet avant la lettre heeft gedaan. Hij wantrouwt alle abstractie en laat de mens zichzelf leren kennen doof- wat hij vricernaakt. door de praktische, allcdaagse problemen die hein wol-(lei] gesteld.
Prijs
€ 23,70
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Søren Kierkegaard
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Fear And Trembling

ISBN: 9781604593181


Bekijk boek

Nieuw (8)
vanaf € 9,99
Tweedehands (0)
Nieuw (3)
vanaf € 177,99
Tweedehands (0)
Nieuw (3)
vanaf € 25,99
Tweedehands (0)