ISBN: 9789463823081
Bekijk boek
Het boek Ik Wil Jou van de auteur Corine Koole is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Ik Wil Jou" is tweedehands te koop vanaf € 12,95 bij Bol.com.
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789050187640
Soort boek
Paperback Hoe word ik gelukkig? Na de generaties die in de jaren zestig en zeventig opgroeiden met het idee van 'alles moet kunnen', volgde een generatie die daar weer heel anders over dacht. Geborgenheid, eeuwige trouw waren nu de idealen, maar ook: zelfontplooiing en vrijheid.<br />Corine Koole voerde 67 gesprekken waarin 'doorsnee'-paren vertellen over hun liefde voor elkaar. Met deze aangrijpend eerlijke, soms schrijnende verhalen over jaloezie, trouw, hartstocht, toeval en bedrog ontstond een klein portret van de liefde in Nederland. Want welke idee?n over de volmaakte liefde er ook heersen, het blijft altijd weer eindeloos zoeken naar de ideale partner. Zoeken, wachten of zomaar geluk hebben.<br />De verhalen, die eerder in Volkskrant Magazine verschenen, zijn voor dit boek geactualiseerd. Wat gebeurde er na de publicatie van de bekentenissen (die voor velen van de partners ook nieuw waren)?
|
Prijs
€ 12,95 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789041360090
Soort boek
Na de Nederlandse generaties die in de jaren zestig en zeventig opgroeiden met het idee van 'alles moet kunnen', volgde een generatie die daar weer heel anders over dacht. Geborgenheid, vastigheid, eeuwige trouw waren nu de idealen, maar ook: zelfontplooiing en vrijheid. <br />Corine Koole voerde 64 gesprekken met 32 willekeurige, 'doorsnee'-paren over hun liefde voor elkaar. Met deze aangrijpend eerlijke, soms schrijnende verhalen over jaloezie, trouw, hartstocht, toeval en bedrog ontstond een klein portret van de liefde in Nederland. Want welke idee?n over de volmaakte liefde er ook heersen, het blijft altijd weer eindeloos zoeken naar de ideale partner. Zoeken, wachten of zomaar geluk hebben. <br />De verhalen, die voor een deel in Volkskrant magazine verschenen, zijn voor Ik wil jou geactualiseerd. Wat gebeurde er na de publicatie van de bekentenissen (die voor velen van de partners ook nieuw waren)?
|
Prijs
€ 35,03 |
Bekijk boek |