ISBN: 9789087537227
Bekijk boek
Het boek Agile With A Smile van de auteur Dion Kotteman is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Agile With A Smile" is tweedehands te koop vanaf € 12,30 bij Bol.com.
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789089653956
Soort boek
Hardcover Agile is hot. In korte tijd heeft de methode stad en land veroverd. Het wordt allang niet meer alleen gebruikt bij IT-projecten, maar ook bij procesverbetering, de versnelling van innovatie, de ontwikkeling van nieuwe producten en tal van andere projecten. Met agile gaat je project beter en je levert eerder op wat wordt gevraagd. Niets mis mee toch? Agile is echter niet altijd de heilige graal. Waar je door rapportages bij de waterval-methode en PRINCE2 een goed overzicht had op de budgetten en deliverables kun je bij agile het overzicht kwijtraken. Het opleveren van de verschillende onderdelen en het sluitend maken van de puzzel is vaak een lastige zaak. Bob, de hoofdpersoon van dit boek werkt op een agile manier, heeft Scrum teams inge¬richt, een Product Owner aangewezen, maar raakte het overzicht kwijt. Hij wint advies in en ziet dat met een paar eenvoudige aanpassingen het agile werken veel succesvoller kan zijn. En wat grappig is: de meeste van die aanpassingen kent hij al wel, want die komen uit de methoden die hij overboord had gezet toen ze agile gingen werken. Dus: agile kan met een smile, maar let even op een paar voorwaarden om het een groot succes te laten zijn! <b>Dion Kotteman, Bert Hedeman </b>en <b>Henny Portman</b> zijn alle drie sprekers, trainers en schrijvers voor PRINCE2, agile, AgilePM en projectsabotage; Zij gebruiken hun lang jarige ervaring op het gebied van projectmanagement en - methoden om een nieuwe visie op agile werken te leveren. "Dit boek is een feest der herkenning. Alvorens u zich mee laat slepen in de hype van Agile raad ik u van harte aan van de inhoud kennis te nemen. Het voorkomt dat u achteraf teleurgesteld wordt; bezint eer ge begint zogezegd." - <b>Prof. Dr. Leen Paape, RA RO CIA - Nyenrode Business Universiteit</b>
|
Prijs
€ 12,30 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789463425803
Soort boek
Paperback Overal, in IT land en daarbuiten, hoor je "agile, agile!' Deze methode heeft stad en land veroverd. En dat is verklaarbaar: met agile gaat je project beter en je levert eerder op wat wordt gevraagd. Niets mis mee toch?<br />Of toch? Heb je het idee dat die methode soms niet goed werkt, dat er dingen vergeten lijken te worden. Heb je gemerkt dat je soms de grenzen van agile in zicht hebt? <br />Het kan zijn dat je bent opgegroeid met waterval methodes, dan is dit wel even wat anders. En weet je precies hoe agile werkt of ben je sterk afhankelijk van de deskundigen om je heen?<br />Als je in de praktijk hebt gemerkt dat agile werken ook zijn keerzijden heeft, dan is dit een handig boek voor je. Het laat zien hoe je agile kunt aanvullen met bestaande werkwijzen. Dan neemt de succesrate van je projecten toe.<br />Als je het als manager beter wilt snappen, ook dan is het een handig boek. Het geeft op een speelse manier weer waar je met agile werken tegen aanloopt en hoe je het handiger kunt toepassen.<br />Dit is de kern van dit boek: agile werken is prima, het is breed toepasbaar, maar zorg dan wel voor meer overzicht, meer samenhang en zicht op de voortgang en de architectuur.
|
Prijs
€ 18,99 |
Bekijk boek |