> > > > > de-21ste-eeuw-in-185-gedichten

Gerrit Komrij - De 21ste Eeuw In 185 Gedichten

Het boek De 21ste Eeuw In 185 Gedichten van de auteur Gerrit Komrij is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De 21ste Eeuw In 185 Gedichten" is tweedehands te koop vanaf € 14,25 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,25 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789023454342
   
Soort boek
Paperback


Gerrit Komrij heeft misschien wel meer gedichten gelezen dan wie dan ook, en als geen ander heeft hij het talent te ordenen wat al tot de canon behoort en te ontdekken wat in de nieuwe orde zal passen. Zijn bloemlezingen van de poëzie uit de negentiende en twintigste eeuw zijn fameus. Ze zijn zowel een statement als een liefdesverklaring aan de poëzie. Nu is zijn bloemlezing van de allernieuwste poëzie verschenen, een bundel die bulkt van de vitaliteit en het ontluikende talent. Alle hierin opgenomen dichters zijn niet ouder dan vierendertig.
Prijs
€ 14,25
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Gerrit Komrij
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Over De Bergen

ISBN: 9789023417996


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (5)
vanaf € 6,25
Nieuw (0)
Tweedehands (4)
vanaf € 9,43
Verwoest Arcadie

ISBN: 9789023453338


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 12,50
Tweedehands (2)
vanaf € 6,99