> > > > > liefdesnachten-in-de-taiga

Heinz G. Konsalik - Liefdesnachten In De Taiga

Het boek Liefdesnachten In De Taiga van de auteur Heinz G. Konsalik is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Liefdesnachten In De Taiga" is tweedehands te koop vanaf € 12,45 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 12,45 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789010044365
   
Soort boek
Paperback


<p>Kolonel Karpusjin, de machtige chef van sectie III van de Russische veiligheidsdienst is woedend. Franz Heller, de zakenman tegen wie hij direct al verdenking koesterde, is spoorloos uit zijn Moskouse luxe hotel verdwenen. Direct begint de opsporing - ofschoon kolonel Karpusjin op dit tijdstip nog niet weet dat Heller een agent van de CIA is en de opdracht heeft tot de geheimste Russische raketbasis door te dringen.</p> <p>Heller is echter al in de Rus Pawel Konstantinowitsj Semjonow veranderd. Bijna zal hij zijn opdracht vervuld hebben, als hij verliefd wordt op de Russische vrouwelijke commissaris Ludmilla Barakowna. En zij, de mooie, trotse, onbuigzaam lijkende Russin, beantwoord zijn liefde met heel de kracht van haar hartstochtelijke hart. Semjonow bericht zijn contactman dat hij ermee ophoudt, vernielt zijn zender en wil met Ludmilla een nieuw leven beginnen.</p> <p>Het verleden gunt hun beiden echter geen rust. De CIA zelf zet kolonel Karpusjin op het spoor van de afvallige agent. En zo begint de vlucht door de meedogenloze Ta?ga. Ze vinden hulpvaardige mensen, maar zij vallen ook in handen van afpersers zonder genade, die de op Semjonow gezette beloning willen verdienen. Als Ludmilla een kind verwacht, schijnt een tijd van vrede voor de vluchtelingen aan de breken. Hun liefde wordt door het harde lot nog verdiept, maar het korte geluk wordt dan plotseling wreed verstoord door verraad.</p>
Prijs
€ 12,45
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Heinz G. Konsalik
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (4)
vanaf € 9,25
Nieuw (0)
Tweedehands (4)
vanaf € 11,00
999

ISBN: 9789010039279


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (4)
vanaf € 13,00