> > > > > de-kloosterpoort-als-sluitpost

H. Koch - De Kloosterpoort Als Sluitpost?

Het boek De Kloosterpoort Als Sluitpost? van de auteur H. Koch is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Kloosterpoort Als Sluitpost?" is tweedehands te koop vanaf € 18,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 18,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789074252355
   
Soort boek
Hardcover


: Adellijke vrouwen langs Maas en Rijn. Tussen huwelijk en convent, 1200-1600 // ( zonder diskette ) In de middeleeuwen waren er in Nederland veel meer vrouwelijke dan mannelijke kloosterlingen. In deze dissertatie zijn 1289 religieuzes onderzocht in elf kloosters in het noordelijke Nederrijngebied (Nederland en Duitsland), van 1200-1600. Zij waren allen van adel en meestal afkomstig uit grote gezinnen met veel dochters. Vaak waren zij al als kind in het klooster geplaatst. Voor het familiebezit was het gunstiger jongere dochters in het klooster te plaatsen dan hen uit te huwelijken. Een gedegen, gedetailleerd onderzoek met veel bijlagen, die op floppy zijn bijgeleverd.
Prijs
€ 18,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van H. Koch
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Dui A2 Htr

ISBN: 9789400225039


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 22,85
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 34,50
Eten Met Emma

ISBN: 9789029066334


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 11,48
Tweedehands (1)
€ 8,90