> > > > > marius-bauer-18671932

Andr? Kraayenga - Marius Bauer, 1867-1932

Het boek Marius Bauer, 1867-1932 van de auteur Andr? Kraayenga is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Marius Bauer, 1867-1932" is tweedehands te koop vanaf € 31,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 31,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789462582163
   
Soort boek
Paperback


Dit jaar is het de 150e geboortedag van schilder Marius Bauer (1867-1932). Het werk van Bauer kenmerkt zich door een exotische waas van ori?ntalisme. Hij reisde veel: naar India, Indonesi?, Turkije en Marokko. Zijn belangstelling voor het grootstedelijke ging gelijk op met die van zijn mede-Tachtigers. In 1888 kreeg Bauer de kans zijn eerste reis naar Istanbul te maken op kosten van kunstenaar E.J. van Wisselingh. Hij kwam terug met meer dan honderd tekeningen en een aantal volle schetsboekjes. Zo ging het ook met de vele reizen die volgden. Hij bezocht onder meer Cario, Luxor, Jeruzalem, Agra en Delhi. Het drukke straatbeeld, de kleurrijke bevolking en de schilderachtige omgeving in de toen nog niet erg bekende gebieden vormden een onuitputtelijke bron van inspiratie voor zijn ruimtelijke landschappen en exotische stedelijke taferelen. Bauer realiseerde een omvangrijk oeuvre van hoge kwaliteit dat schilderijen, aquarellen en etsen omvat.
Prijs
€ 31,00
Bekijk boek