> > > > > dum-vivimus-vivamus

Jeroen Krabbe - Dum Vivimus Vivamus

Het boek Dum Vivimus Vivamus van de auteur Jeroen Krabbe is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Dum Vivimus Vivamus" is tweedehands te koop vanaf € 19,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 19,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789491196362
   
Soort boek
Paperback


Beelden uit de jeugd van Jeroen Krabb? <br /> <br />?Dum Vivimus Vivamus?, dit motto gaven de ouders van Jeroen Krabb? aan hem mee toen hij in 1944 geboren werd: 'Laat ons leven zolang we leven!' Bijna 70 jaar later presenteert de schilder onder deze titel een serie van 14 schilderijen, waarbij kindertekeningen en foto's uit die periode (1948-1957) de hoofdrol vervullen. Aan journalist Ko van Geemert vertelt hij hoe deze 'visuele autobiografie' tot stand kwam. Ralph Keuning, directeur van Museum De Fundatie, laat zijn licht schijnen over de plaats die deze serie in het oeuvre van Krabb? inneemt. <br />
Prijs
€ 19,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Jeroen Krabbe
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 9,95
Tweedehands (0)