> > > > > rudy-hoort-er-ook-nog-bij

Manon Kroezen - Rudy Hoort Er Ook Nog Bij

Het boek Rudy Hoort Er Ook Nog Bij van de auteur Manon Kroezen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Rudy Hoort Er Ook Nog Bij" is tweedehands te koop vanaf € 10,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 10,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789492798565
   
Soort boek
Paperback


Mensen met dementie schamen zich maar al te vaak voor hun hersenziekte. Ook veel dierbare naasten weten niet goed hoe ze ermee moeten omgaan. Hoewel het aantal mensen met dementie de komende jaren sterk zal toenemen, weet het grote publiek nog maar bar weinig over deze ongeneeslijke aandoening. En speelt de pijn zich vooral af achter gesloten deuren. In ‘RUDY hoort er ook nog bij’ laat cabaretière Manon Kroezen op een liefdevolle, humoristische, maar ook confronterende manier zien wat er zich afspeelt in de belevingswereld van iemand die lijdt aan dementie. En niet te vergeten, op wat voor manier de naaste omgeving ermee om gaat. Tijdens haar werk als muzikaal begeleider, raakt Manon verwikkeld in de emotionele strijd van Rudy, een heer op leeftijd die de weg helemaal kwijt is. En dat zal haar kijk op de ziekte dementie voorgoed veranderen. Manon Kroezen (1992) is een jonge cabaretière die voorstellingen maakt over maatschappelijke thema’s, waaronder over dementie. In 2018 bereikte ze de halve finale van het Leids Cabaret Festival. Naast haar optredens werkt ze als muzikaal begeleider bij een kleinschalige dagbesteding voor mensen met dementie.
Prijs
€ 10,50
Bekijk boek