> > > > > hoofdlijnen-fiscaal-procesrecht

Ch.J. Langereis - Hoofdlijnen Fiscaal Procesrecht

Het boek Hoofdlijnen Fiscaal Procesrecht van de auteur Ch.J. Langereis is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Hoofdlijnen Fiscaal Procesrecht" is tweedehands te koop vanaf € 39,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 39,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789060027615
   
Soort boek
Paperback


Dit boek analyseert het fiscale procesrecht zoals dat vanaf 1 september 1999 van kracht is. Sinds die datum wordt het fiscale procesrecht geheel beheerst door de Algemene wet bestuursrecht en de Algemene wet inzake rijksbelastingen. Dit boek beschrijft het fisacle procesrecht op een systematische en overzichtelijke wijze. Tevens geeft het aan welke rechtspraak gewezen onder de oude wetgeving nog gelding heeft onder het nieuwe regime.
Prijs
€ 39,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Ch.J. Langereis
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 79,95