> > > > > alles-over-mineralen

Leibold - Alles Over Mineralen

Het boek Alles Over Mineralen van de auteur Leibold is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Alles Over Mineralen" is tweedehands te koop vanaf € 24,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 24,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789061203254
   
Soort boek
Paperback


Een tekort aan mineralen is een omstandigheid, die lange tijd niet ernstig genoeg genomen werd en eerst nu grondig wordt onderzocht; een ziekte met veel gezichten: nervositeit en onrust, slaapstoornissen, onvoldoende doorbloeding, hartklachten, spierzwakte, krampen en kolieken, hoofdpijn en migraine. Gerhard Leibold, natuurgenezer, geeft in dit boek een helder overzicht van de huidige stand van het onderzoek op dit gebied. Hij schetst de betekenis van mineralen als gevolg van tekorten en de mogelijkheden deze ziekten langs de weg van volwaardige voeding en bepaalde mineraalpreparaten het hoofd te bieden. Waardevolle informatie voor een ieder die lijdt aan een van bovengenoemde klachten zonder herkenbare oorzaken en voor hen werkzaam in de gezondheidszorg.
Prijs
€ 24,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Leibold
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 9,00
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 9,90
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 15,95