> > > > > ik-ga-moeders-die-hun-gezin-verlaten

Van Liesbeth Hennik - Ik Ga Moeders Die Hun Gezin Verlaten

Het boek Ik Ga Moeders Die Hun Gezin Verlaten van de auteur Van Liesbeth Hennik is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Ik Ga Moeders Die Hun Gezin Verlaten" is tweedehands te koop vanaf € 15,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 15,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789055460403
   
Soort boek
Paperback


De samenleving is zelden geschokt door een vader die zijn gezin verlaat. Maar moeders die apart van hun kinderen gaan leven worden glashard veroordeeld en gezien als ontaarde moeders. Daarom blijven zij onzichtbaar, uit angst voor dat stigma en het opnieuw openscheuren van wonden, veroorzaakt door afscheid en schuldgevoelens. Wie zijn deze moeders? En waarom gingen zij weg. In IK GA geeft Liesbeth van Hennink een invoelbaar en genuanceerd beeld van deze vrouwen op basis van interviews en literatuurstudie. In een aantal openhartige en ontroerende portretten vertellen zij over wat hen tot deze keuze bracht, over de gevolgen voor henzelf en voor het contact met hun kinderen. IK GS is een taboe-doorbrekend boek dat een nieuw licht werpt op het begrip moederschap.
Prijs
€ 15,99
Bekijk boek